KONST / Litografier / Färglitografier 13115401
nr 1311 5401
Miguel Angel Argüello
(1941-2005), Spanen
Färglitografier, 5 st. Signerade. Motivet: 60x53 cm
Miguel Angel Argüello, bildkonstnär född 1941, död 2005.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:19:13
300 kr
400 kr
Miguel Angel Argüello
Läs mer om Miguel Angel Argüello